Проекти рішень ради

Протокол та проекти рішень земельної комісії від 31.05.2018 року


Проект рішення "Про встановлення єдиного податку на території Станіславської сільської ради на 2019 рік"

Проект рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік"

Проект рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік"

Проект рішення "Про встановлення транспортного податку на території  Станіславської сільської ради на 2019 рік "


Протокол та проекти рішень земельної комісії від 10.05.2018 року


Протокол та проекти рішень земельної комісії від 26.04.2018 року


Проект рішення "Про позицію сільської ради по передачі земельних ділянок державної власності громадянам у приватну власність для ведення особистого селянського господарства"

Проект рішення "Про затвердження Положення про електронні петиції"

Проект рішення "Про позицію сільської ради по передачі земельних ділянок державної власності громадянам у приватну власність для ведення особистого селянського господарства"

Проект рішення "Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності для забезпечення потреб громадян у виділенні земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва"

 


Протокол земельної комісії від 21.03.2018року

Проект рішення "Про розроблення детального плану території та надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для будівництва та обслуговування житлових будинків за адресою: с. Станіслав вул. Пушкіна,17"

Проект рішення "Про згоду на передачу у власність громадян земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності"

Проект рішення "Про передачу в оренду земельної ділянки громадянам для сінокосіння та випасання худоби"

Про розгляд заяв громадян з питань передачі у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибних ділянок)"

 


Проект рішення "Про внесення змін до рішень сільської ради щодо місцевих податків"

Проект рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства"

Проект рішення "Про розгляд заяв громадян з питань використання присадибних ділянок"

Про розроблення детального плану території та надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для будівництва та обслуговування житлових будинків за адресою: с. Станіслав вул. Пушкіна,17"

Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Федорчук О.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)"

Про розгляд заяви з питання передачі у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибної ділянки)"

Проект рішення "Про розгляд звернень щодо розірвання договорів оренди земельних ділянок під будівництво та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд"

 


Протокол земельної комісії від 12.12.2017року

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ"

Проект рішення "Про розгляд заяв громадян з питань передачі у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування ж/б, господарських будівель і споруд"

Проект рішення "Про розірвання договору оренди землі"

Проект рішення "Пророзроблення детальногг плану території в с. Широка Балка по вул. Центральна, 90-б"

Проект рішення "Прозатвердження тех. документації із землеустрою щодо поділу зем. ділянки, про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо відведення зем. ділянки у власність Ісаку В.Д.(шляхом викупу) для обслуговування магазину з літнім майданчиком по вул. Херсонське шосе, 16а в с. Широка Балка та щодо укладення договору оренди"


Про внесення змін до рішення Станіславської сільської ради № 202 від 25.01.2017року " Про встановлення вартості харчування розміру батьківської плати за харчування дітей у Станіславському ясла-садку"


Про створення цільового фонду "Благоустрій та розвиток  населеного пункту с. Станіслав

Про зміну типуаймену та нвання Станіславського ясел-садка на Станіславський ДНЗ Центр розвитку дитину "Казка"


Про розірвання договору оренди землі з Станіславським сільським споживчим товариством

Про розгляд заяв громадян з питань передачі у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд

Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Жукову А.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)


Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гоман Л.В. для обслуговування будівлі аптеки за адресою: с. Станіслав вул. Свободи, 32а та про укладання договору про оплату авансового внеску


Про розірвання Контракту з КП "Надія" Станіславської сільської ради


Про добровільне обєднання територіальних громад (розроблений спільною робочою групою) додаток План заходів


Про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Семеновій для обслуговування магазину "Забудовник" 

Про надання згоди Файчуку М.П. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянкив натурі (на місцевості)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкив оренду гр. Корчевській Л.М. для обслуговування нежитлової будівлі автостанції


Про надання дозволу на добровільне об'єднання територіальних громад

Про продовження терміну дії існуючого генерального плану населеного пункту села Станіслав

Про присвоєння назви вулиці в с. Станіслав

Про затвердження Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах

Про розгляд заяв громадян з передачі у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд

Про поновлення договору оренди земельної ділянки для роздрібної торгівлі та комерційних послуг, укладеного з ПП Ейнуллаєвою Т.В.


Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельної ділянки у власність шляхом викупу

Про розгляд заяви гр. Черватюк С.О. щодо отримання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

Про здійснення контролю щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів,поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками
 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

 

Календар України

Логін: *

Пароль: *