Проекти рішень ради

Протокол та проекти рішень земельної комісії від 05.12.2018 року


Проект рішення "Про затвердження місцевих Програм"

Програма соціального захисту населення на 2019 рік

Програма «Призовна дільниця» Станіславської сільської ради на 2019 рік

Програма підтримки забезпечення населення якісною питною водою на 2019 рік

Програма зовнішнього освітлення сіл Станіслав, Широка Балка та Софіївка на 2019 роки

Програма підтримки об'єктів комунальної власності, санітарного впорядкування та благоустрою населених пунктів Станіславської сільської ради на 2019 рік

Програма по утриманню та ремонту автомобільних доріг Станіславської сільської ради на 2019 рік

Програма розвитку земельних відносин та охорони земель на території Станіславської об'єднаної територіальної громади на 2019 -2020 рр.

Програма розроблення містобудівної документації населених пунктів Станіславської сільської ради: с.Станіслав, с.Широка Балка, с.Софіївка на 2019 - 2020 роки (проект)

Програма «Відпочинок та оздоровлення дітей Станіславської сільської ради на 2019 рік»

Програма розвитку фізичної культури і спорту в Станіславській сільській раді на 2019рік

Програма «Обдарована молодь» на 2019 рік

Програма підтримки розвитку культури сіл Станіславської ОТГ на 2019 рік

Програма культурно-масових заходів Станіславської ОТГ на 2019 рік

Місцева комплексна програма «Здоров'я на 2019 - 2020 роки»

Програма «Протидії захворюванню на туберкульоз на 2019 - 2020 роки»

Програма фінансового забезпечення на 2019 рік виконавців власних повноважень Станіславської сільської ради у сферах забезпечення законності та правопорядку

Програма запобігання виникнення та ліквідації спалахів особливо небезпечних інфекційних хвороб тварин на території Станіславської сільської ради на 2019 роки


Проект рішення "Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Станіславської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік"

Програма соціально-економічного та культурного розвитку Станіславської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік (проект)

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3


Проект рішення "Про сільський бюджет на 2019 рік"


Протокол та проекти рішень земельної комісії від 22.11.2018 року


Протокол та проекти рішень земельної комісії від 16.11.2018 року


Протокол та проекти рішень земельної комісії від 25.10.2018 року


Проект рішення "Про символіку Станіславської об’єднаної територіальної громади"

Проект рішення "Про затвердження герба та прапора села Станіслав Білозерського району Херсонської області"

Проект рішення "Про затвердження герба та прапора села Широка Балка Білозерського району Херсонської області"


Проект рішення "Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання від 22.12.2017 р. №47/374«Про встановлення вартості харчування та розміру батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Станіславської сільської ради»"


Протокол та проекти рішень земельної комісії від 28.09.2018 року


Протокол та проекти рішень земельної комісії від 28.08.2018 року


Протокол та проекти рішень земельної комісії від 31.05.2018 року


Проект рішення "Про встановлення єдиного податку на території Станіславської сільської ради на 2019 рік"

Проект рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік"

Проект рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік"

Проект рішення "Про встановлення транспортного податку на території  Станіславської сільської ради на 2019 рік "


Протокол та проекти рішень земельної комісії від 10.05.2018 року


Протокол та проекти рішень земельної комісії від 26.04.2018 року


Проект рішення "Про позицію сільської ради по передачі земельних ділянок державної власності громадянам у приватну власність для ведення особистого селянського господарства"

Проект рішення "Про затвердження Положення про електронні петиції"

Проект рішення "Про позицію сільської ради по передачі земельних ділянок державної власності громадянам у приватну власність для ведення особистого селянського господарства"

Проект рішення "Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності для забезпечення потреб громадян у виділенні земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва"

 


Протокол земельної комісії від 21.03.2018року

Проект рішення "Про розроблення детального плану території та надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для будівництва та обслуговування житлових будинків за адресою: с. Станіслав вул. Пушкіна,17"

Проект рішення "Про згоду на передачу у власність громадян земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності"

Проект рішення "Про передачу в оренду земельної ділянки громадянам для сінокосіння та випасання худоби"

Про розгляд заяв громадян з питань передачі у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибних ділянок)"

 


Проект рішення "Про внесення змін до рішень сільської ради щодо місцевих податків"

Проект рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства"

Проект рішення "Про розгляд заяв громадян з питань використання присадибних ділянок"

Про розроблення детального плану території та надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для будівництва та обслуговування житлових будинків за адресою: с. Станіслав вул. Пушкіна,17"

Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Федорчук О.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)"

Про розгляд заяви з питання передачі у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибної ділянки)"

Проект рішення "Про розгляд звернень щодо розірвання договорів оренди земельних ділянок під будівництво та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд"

 


Протокол земельної комісії від 12.12.2017року

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ"

Проект рішення "Про розгляд заяв громадян з питань передачі у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування ж/б, господарських будівель і споруд"

Проект рішення "Про розірвання договору оренди землі"

Проект рішення "Пророзроблення детальногг плану території в с. Широка Балка по вул. Центральна, 90-б"

Проект рішення "Прозатвердження тех. документації із землеустрою щодо поділу зем. ділянки, про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо відведення зем. ділянки у власність Ісаку В.Д.(шляхом викупу) для обслуговування магазину з літнім майданчиком по вул. Херсонське шосе, 16а в с. Широка Балка та щодо укладення договору оренди"


Про внесення змін до рішення Станіславської сільської ради № 202 від 25.01.2017року " Про встановлення вартості харчування розміру батьківської плати за харчування дітей у Станіславському ясла-садку"


Про створення цільового фонду "Благоустрій та розвиток  населеного пункту с. Станіслав

Про зміну типуаймену та нвання Станіславського ясел-садка на Станіславський ДНЗ Центр розвитку дитину "Казка"


Про розірвання договору оренди землі з Станіславським сільським споживчим товариством

Про розгляд заяв громадян з питань передачі у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд

Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Жукову А.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)


Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гоман Л.В. для обслуговування будівлі аптеки за адресою: с. Станіслав вул. Свободи, 32а та про укладання договору про оплату авансового внеску


Про розірвання Контракту з КП "Надія" Станіславської сільської ради


Про добровільне обєднання територіальних громад (розроблений спільною робочою групою) додаток План заходів


Про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Семеновій для обслуговування магазину "Забудовник" 

Про надання згоди Файчуку М.П. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянкив натурі (на місцевості)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкив оренду гр. Корчевській Л.М. для обслуговування нежитлової будівлі автостанції


Про надання дозволу на добровільне об'єднання територіальних громад

Про продовження терміну дії існуючого генерального плану населеного пункту села Станіслав

Про присвоєння назви вулиці в с. Станіслав

Про затвердження Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах

Про розгляд заяв громадян з передачі у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд

Про поновлення договору оренди земельної ділянки для роздрібної торгівлі та комерційних послуг, укладеного з ПП Ейнуллаєвою Т.В.


Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельної ділянки у власність шляхом викупу

Про розгляд заяви гр. Черватюк С.О. щодо отримання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

Про здійснення контролю щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів,поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками
 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

 

Календар України

Логін: *

Пароль: *