Запрошення на свято Івана Купала

Дата: 03.07.2016 19:53

Шановні громадяни не забуваймо про українські традиції

З давніх часів славиться український народ не тільки своєю працелюбністю, а й своєю неймовірною любов’ю до Батьківщини і рідної культури. З великою гордістю старше покоління прививає нащадкам повагу до стародавніх традицій, обрядів та свят.

Довгий час свято Івана Купала вважалось святом, на якому кожний може проявляти власні почуття і таланти. Відзначався день Івана Купала напередодні збору врожаю. Переважно святкувала молодь, але розводити купальські вогні доручалось лише старим людям. Селяни вірили, що купальське багаття наділено магічною силою. Тому проводячи обряд стрибання через вогонь, люди сподівалися позбутися  невдач, хвороб,  безплідності, злих чарів.

Символом свята Івана Купала була марена – ритуальне деревце, яке прикрашалось квітами і стрічками. Марену вважали чарівним деревом і його гілочки селяни несли в дім або розвіювали на городі.

Люди  і донині вважають, що ніч на Івана Купала сповнена таємничості і чар.

Тож  запрошуємо всіх бажаючих відсвяткувати це традиційне свято на березі  Лиману села Станіслав

06 липня 2016року, яке відбудеться о 19.30год.

На святі проводитиметься конкурс віночків, програма насичена колоритними піснями та танцями, працюватимуть атракціони тощо