Запрошуємо на суботник 30.03.2016 року

Увага!

Якщо ти істинний станіславець і любиш своє село, то в тебе є  7 причин, щоб  піти на суботник.

1. Це корисно для здоров’я. У парку чисте повітря, а декілька годин прибирання території замінять тобі легке тренування.

2. Це цікаво. Сільський суботник  – добра нагода поспілкуватися. Станіславці, котрі приходять на суботник, люблять товариські бесіди.

3. Не забуваємо і про соціально-виховний момент. Впорядковуючи територію, ти забезпечуєш дітям ще одне місце відпочинку і подаєш їм належний приклад.

4. Це добра нагода зекономити. Знаходячись на суботнику, ти  ізолюєш себе від відвідувань магазинів і утримуєшся від імпульсивних покупок. Згадай свої витрати минулої суботи.

5. Тобі буде що розміщувати у соцмережах.  Показуй свої фото з суботника і який ти активний!

6. «Суботник в Станіславі»  виховує волю і самодисципліну. Звісно, на суботник легше не піти, ніж піти – але в тому-то й сенс. І все це – без жодних тренерів і начальників

7. Це демократичне дозвілля. Для суботника не потрібен дорогий модний велосипед, або ж спеціальне спортивне екіпірування. Все, що потрібно – це граблі, покривало для збору сміття і рукавички.

Приєднуйся до нашого товариства 30-го березня 2016 року о 12:00. Місце збору – найближчий до вас парк або сквер села. Кожен бажаючий може вийти на суботник в інший прийнятний для нього час.

Володимир Желуденко

Сільський голова