Перейменування вулись села Станіслав

Шановні односельці!

Повідомляємо Вам, що на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та рекомендацій Інституту національної пам'яті розпорядженням Станіславського сільського голови «Про  виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 08.12.2015 року №64 вулицям, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму було присвоєно нові назви, а саме:

• вул. Леніна присвоїти нову назву вул. Свободи;
  • вул. Жовтневої революції присвоїти нову назву вул. Соборна;
  • вул. Комсомольська присвоїти нову назву вул. Українська;
  • вул. 25 з’їзду КПРС присвоїти нову назву вул. Миру.

Відповідно до розпорядження Станіславського сільського голови «Про  виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 19.02.2016 року №12 вулицям, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму було присвоєно нові назви, а саме:

• вул. Колгоспна присвоїти нову назву вул. Покровська;
  • вул. Радгоспна присвоїти нову назву вул. Південна;
  • вул. Піонерська присвоїти нову назву вул. Таврійська;
  • вул. К.Маркса присвоїти нову назву вул. Херсонська;
  • площі Леніна присвоїти нову назву площа Свободи.

Раїса Сонько

секретар ради