Рішення про розроблення детального плану території - № 123/450 від 26.03.2018 року

Станіславська сільська рада повідомляє про прийняття рішення про розроблення детального плану території - № 123/450 від 26.03.2018 року: відносно відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд громадянам: Горбу Володимиру Володимировичу, Горбу Юрію Володимировичу, Горбу Володимиру Єгоровичу, Батракову Володимиру Сергійовичу орієнтовною площею кожному громадянину по 0,25 га за адресою с.Станіслав вул.Пушкіна,17.

Рішення № 123/450 "Про розроблення детального плану території та надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для будівництва та обслуговування житлових будинків за адресою: с.Станіслав, вул.Пушкіна,17