Відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення «Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Стельмах О.О. в с. Широка Балка по вул. Центральна, 90-Б»

    Відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення «Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Стельмах О.О. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Широка Балка по вул. Центральна, 90-Б».

    Виконавчий комітет Станіславської сільської ради повідомляє, що в період з 02 березня по 02 квітня проводились громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення «Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Стельмах О.О. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Широка Балка по вул. Центральна, 90-Б».

    Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості опублікованого в газеті «Придніпровська зірка» №9(8249) від 02.03.2018 року та на офіційному веб-сайті Станіславської сільської ради. Пропозиції до проекту детального плану приймались Станіславською сільською радою у місячний термін з дати опублікування повідомлення.

    Відповідно до пункту 11 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011 року, пропозиції громадськості підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

    У визначений термін жодних пропозицій стосовно детального плану території щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стельмах О.О. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Широка Балка по вул. Центральна, 90-Б не надійшло.

    Процедуру реєстрації, розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до проекту зазначеної містобудівної документації завершено.

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

 

Календар України

Логін: *

Пароль: *