Ідентифікація тварин

Дата: 09.07.2016 15:57

Ідентифікація тварин!

Ідентифікація – це процес присвоєння тваринам ідентифікаційного номера, з видачею паспорта та ветеринарної картки для ВРХ, та реєстраційного свідоцтва для інших видів тварин.

Реєстрація – це внесення до Єдиного Державного Реєстру тварин інформації про ідентифікацію тварин, їх переміщення, ветеринарно-санітарний стан, власників.

Обов'язковій ідентифікації підлягає все поголів'я ВРХ з 7-денного віку, поголів'я свиней – до досягнення місячного віку.

Ветеринарними фахівцями не видаються відповідні супровідні документи, якщо тварина не ідентифікована.

Вартість на ідентифікацію ВРХ – 34 грн., свиней – 32 грн., ДРХ – 29 грн. плюс банківський збір.

Інформацію про проведення ідентифікації ВРХ та товарних свиней в особистих селянських господарствах можна отримати за телефоном 0958926500.

Білозерська районна державна

лікарня ветеринарної медицини