Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Станіславська сільська рада, відповідно до ст.10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", повідомляє про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного реєстратора.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища юридична освіта за фахом Правознавство та за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста;стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років; вільне володіння доржавною мовою, уміння працювати на компютері.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі: заява на ім"я Станіславського сільського голови, заповнена особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту; декларація про доходи за минулий рік за формою передбаченою законодавством; копія документа, що посвідчує особу; довідка про допуск до державної таємниці (у разі її наявності)..

Термін прийняття документів до 29.08.2016 р.

Документи приймаються за адресою: с.Станіслав, вул. Свободи,15

додаткову інформацію можна отримати за тел. 0 5547 53247