Врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів

Дата: 31.01.2018 13:46

«Станіславська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території відносно відведення земельної ділянки  гр. Морозенку Віктору Вікторовичу площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою с. Софіївка, вул. Шмідта, б/н Білозерського району.

Метою розробки детального плану території є обгрунтування відведення земельної ділянки, з урахуванням містобудівних умов і обмежень.

Основні техніко-економічні показники об'єктів містобудування: земельна ділянка в межах с. Софіївка загальною площею –  2500,0 кв.м; загальна площа проектованої забудови – 149,25 кв.м; поверховість будівель – 1 поверх, відсоток забудови – 9,95%, проектований будівельний обсяг (орієнтовно) - 676,0 куб. м.

Замовник: Широкобалківська сільська рада.

Детальний план території розроблено на підставі рішення Широкобалківської сільської ради від 17.02.2017 року №131 - ФОП Старостін Д.В., м. Херсон, сертифікат АР 001144 виданий 09.07.2012 року.
З техніко-економічними показниками проекту детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Станіславській сільській раді за адресою:  с. Станіслав вул. Свободи, 15 та на офіційному сайті сільської ради за посиланням:   http://stanislav.rada.org.ua.

Пропозиції до проекту детального плану території приймаються Станіславською сільською радою у місячний термін з дати публікації повідомлення за адресою:  с. Станіслав вул. Свободи, 15; телефон: 53247».

Детальний план території

Станіславська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території відносно відведення земельної ділянки  площею 20,6 га під об'єктом нерухомого майна (корівник Ф-3), який належить гр. Лихацькому А.В. для розвитку тваринництва, за адресою с. Софіївка, вул. Робоча, 1-Б Білозерського району (за межами населеного пункту).

Метою розробки детального плану території є обгрунтування відведення земельної ділянки площею 20,6 га під об'єктом нерухомого майна, з урахуванням містобудівних умов і обмежень.

Основні техніко-економічні показники об'єктів містобудування: земельна ділянка в межах с. Софіївка загальною площею –  20600,0 кв.м; площа існуючої забудови – 924,0 кв.м; площа  забудови під реконструкцію напівзруйнованої господарської будівлі-1456,0 кв.м, площа проектованої забудови – 84,00 кв. м, відсоток  забудови – 11,96%, площа під озелененням, площадками, проходами і проїздами – 18136,0 кв.м, поверховість забудови – 2 поверхи, проектований будівельний обсяг (орієнтовно) - 13460,0 куб. м.; електрозабезпечення, водопостачання,каналізація, опалення – проектоване.

Замовник: Широкобалківська сільська рада.

Детальний план території розроблено на підставі розпорядження голови Білозерської районної державної адміністрації від 26.12.2016 року № 682 - ПП «СанВінд», м. Херсон, сертифікат АА 000742 виданий 13.11.2012 року.

Детальний план с. Софіївка