Про прийняті рішення щодо розробки детальних планів територій

Станіславська сільська рада повідомляє про прийняття рішень щодо розроблення детальних планів території:

- № 23/350 від 24.11.2017 року: відносно території в межах земельних ділянок ТОВ «Південний Аграрний Холдінг» в с. Широка Балка по вул. 1- Набережна (ділянки  №3, 4,4а) у зв'язку із зміною цільового призначення цих ділянок – під розміщення, будівництво, експлуатацію будівель і споруд енергогенеруючих підприємств»;

- № 42/369 від 14.12.2017 року: відносно відведення гр. Стельмаху Олегу Олександровичу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Широка Балка по вул. Центральна,90Б.

З рішеннями ради можна ознайомитися у приміщенні сільської ради за адресою: с. Станіслав вул. Свободи, 15 та на офіційному сайті сільської ради за посиланням:   http://stanislav.rada.org.ua».

Рішення № 42/369 "Про розроблення детального плану території в селі Широка Балка по вул. Центральна, 90-Б"

Рішення № 23/350 "Про розроблення детального плану територій в с. Широка Балка"