Конкурс на заміщення вакантної посади в апараті відділу освіти, молоді та спорту Станіславської сільської ради – спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування, Порядку проведення іспиту  для кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в апараті Відділу освіти, молоді та спорту Станіславської сільської ради, затвердженого рішенням XXIVсесії IIV скликання Станіславської сільської ради від 20.12.2018року № 344/671та з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на заміщення вакантної посади в апараті відділу освіти, молоді та спорту Станіславської сільської ради – спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту.

Умови конкурсу