Про оприлюднення проектів рішень сесії сільської ради з питань встановлення місцевих податків на 2019 рік

Станіславська сільська рада повідомляє, що 15.05.2018 року постійною депутатською комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку розроблено слідуючі проекти рішень:

• «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»

• «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік»

• «Про встановлення єдиного податку на території Станіславської сільської ради на 2019 рік»

• «Про встановлення транспортного податку на території Станіславської сільської ради на 2019 рік»

Проекти рішень з додатками розміщено на офіційному сайті сільської ради stanislav.rada.org.ua. та на стенді, який знаходиться в приміщені сільської ради.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проектів рішень 1 місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження з відповідним обґрунтуванням (у письмовій формі) до проектів рішень подавати за адресою: с. Станіслав, вул. Свободи, 15, сільська рада, тел: 53148, 53267.