Про скликання 11 сесії сільської ради 7 скликання

БІЛОЗЕРСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 30.03.2018 року                                                                                                           № 65

Про скликання 11 сесії

сільської ради 7 скликання

Відповідно до пунктів 8 та 20 частини третьої статті 42, частини третьої статті 46, пункту 8 статті 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати 11 сесію сільської ради 7 скликання, провести пленарне засідання

1. року в приміщенні сільської ради о 13 годині 30 хвилин.

1. На розглядпленарного засідання винести питання:

• Про внесення змін до рішень сільської ради щодо місцевих податків. (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л)

• Про затвердження переліку нерухомого майна об’єктів комунальної власності Станіславської об’єднаної територіальної громади. (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л)

• Про передачу майна в господарське віддання Комунальному підприємству Станіславської сільської ради «Надія» (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про передачу бюджетних установ та майна в оперативне управління відділу освіти, молоді та спорту сільської ради. (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про передачу видатків відділу освіти, молоді та спорту сільської ради. (Доповідає: начальник відділу-головний бухгалтер бухгалтерського обліку, планування та звітності Корнієнко О.П.)

• Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 року № 43/370 «Про сільський бюджет на 2018 рік» (Доповідає: начальник відділу-головний бухгалтер бухгалтерського обліку, планування та звітності Корнієнко О.П.)

• Про передачу в безоплатне користування (позичку) будівлі. (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л)

• Про затвердження розпоряджень виданих сільським головою в міжсесійний період. (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про внесення змін до Положення про відділ освіти, молоді та спорту Станіславської сільської ради. (Доповідає: начальник відділу освіти, молоді та спорту Станіславської сільської ради Потапова А.Ю.)

• Про визнання рішень такими, що втратили чинність. (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л)

Земельні питання.

• Різне.

1. Секретарю сільської ради Завещаній О.Л. організувати підготовку 11 сесії сільської ради 7 скликання.

Станіславський сільський голова                                                       В.В. Желуденко