Запрошення на навчання

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України повідомляє, що громадська організація «Центр інноваційної освіти «Про світ» за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні запрошує вчителів, учнів, батьків, громадських активістів освітнього сектору до участі у 6 тижневому онлайн навчанні за методикою дизайн мислення «Мова і школа: як викладати ефективно». Навчання стосуватиметься трьох ключових тем: нові підходи у вивченні української мови, зміна формату вивчення іноземних мов, вирішення мовних питань національних меншин на шкільному рівні.

Навчання проходитиме упродовж 6 тижнів з 5 листопада по 16 грудня. Фінальна частина з презентацією власних проектів відбудеться у м. Києві.

Участь у проекті безкоштовна. Кінцевий термін подання заявок 28 жовтня 2018 року.

Подати заявку на участь у навчанні можна за посиланням https://goo.gl/forms/wqU87qWlyTWCkzNd2

Довідки за тел. +380503595551 або за ел. адресою: prosvitcenter@gmail.com

З документом можна ознайомитися за посиланням