Проведення професійно-технічного навчання за навчальною програмою 5161 “Пожежний-рятувальник” на базі навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Херсонській області

    Навчальний пункт АРЗ СП інформує про початок навчання на договірній основі за програмою 5161 “Пожежний-рятувальник” з 15 березня 2018 року. Термін навчання складає 4 місяці включаючи місячний термін виробничої практики. На період теоритичного навчання навчальний заклад надає гуртожиток для проживання на договірній основі(за наявності вільних місць). За результатами успішної здачі іспиту навчальний заклад видає свідоцтво про отримання робітничої кваліфікації державного зразка.

    Вимоги до освітнього рівня осіб, які навчатимуться:

    - повна загальна середня освіта. Без вимог до стажу роботи.

    Сфера професійного використання випускника:

    Діяльність пов'язана з:

    запобіганням пожежам, гасінням пожеж, рятуванням людей та тварин, а також наданням допомоги під час стихійного лиха, повеней, дорожніх катастроф тощо.

    Специфічні вимоги:

    Вік: по закінченню навчання — не менше 18 років.

    Стать: чоловіча, жіноча.

    Медичні обмеження. Придатність за станом здоров'я до роботи з використанням засобів захисту органів дихання та спеціального спорядження.

    Просимо вас не менш ніж за 5 робочих днів(поередньо погодивши кандидатуру з місцевим підрозділом ГУ ДСНС) до початку навчання направляти до навчального закладу кандидатів на вступ для подачі заявки та попередної перевірки в електронній базі ЄДЕБО України. При собі мати оригінали та копії наступних документів:

  • атестат з додатком про повну загальну середню освіту та документи про останнє навчання будь-якого навчального закладу з додатком(всі сторінки);

  • паспорт, ідентифікаційний код.

 

    Місце проведення та адреса місцезнаходження навчального закладу — навчальний пункт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Херсонській області(73034, м. Херсон, вул. Вишнева, 12).

    Графік роботи навчального пункту:

    Пн-Чт з 8.00 год. до 17.00 год.

    Пт з 8.00 год. до 16.00 год.

    Сб-Нд вихідні.

    Перерва на обід з 12.00 год. до 13.00 год.

 

    Контактні дані навчального пункту:

  • тел./факс: (0552) 33-48-13

  • ел. пошта: np.arzsp.ks@mns.gov.ua

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

 

Календар України

Логін: *

Пароль: *