ЗАПРОШУЄМО ДО СТВОРЕННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Станіславська сільська рада запрошує представників молодіжних організацій, учнівських парламентів та активних , ініціативних, креативних молодих людей долучитись до створення МОЛОДІЖНОЇ РАДИ, як дорадчого органу при виконавчому комітеті Станіславської сільської ради. Це буде орган, для кращої комунікації молоді з владою у вирішенні проблем, які турбують молодь нашої громади. Тому, якщо ви прагнете реально впливати на розвиток нашої громади і у вас є бажання розвиватися, ви енергійні і креативні, маєте цікаві ідеї і бажаєте втілювати їх в реальність – ставайте членами Молодіжної ради.

Щоб долучитися варто надати заявку до Станіславської сільської ради де зазначити прізвище, ім’я та по-батькові, контактний телефон, адресу проживання і бачення роботи в молодіжній раді. Заявки приймаються  з 10 липня 2018року.

З проектом Положення про молодіжну раду ви можете ознайомитись за посиланням