Про спільне засіданні постійних депутатських комісій сільської ради

Дата: 18.10.2019 09:37

18 жовтня 2019 року (п’ятниця) о 14 годині 00 хвилин в приміщенні Станіславської сільської ради відбудеться спільне засіданні постійних депутатських комісій сільської ради

Порядок денний:

1. Про розгляд заяви жителів села Олександрівка Остапюк Т.І. та Пилиповець О.С. від 06.09.2019 року.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

1. Про внесення змін до рішення сільської ради №507/834 від 11.06.2019 року «Про затвердження проектно кошторисних документацій»

(Доповідає: начальник відділу, головний архітектор Безродня В.В. )

1. Про внесення змін до рішення сільської ради №562/889 від 26.07.2019 «Про затвердження переліку проектів, що фінансуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на формування інфраструктури Станіславської об’єднаної територіальної громади у 2019 році»

(Доповідає: начальник відділу, головний архітектор Безродня В.В. )

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 29.05.2019 року № 510/837 «Про співфінансування з місцевого бюджету сільської ради на проекти, які реалізовуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році»

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

1. Про внесення з мін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Станіславської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

1. Про затвердження місцевих Програм.

(Доповідають: Кравченко Г.І., Стасюк Т.М., Тріщанович М.В., Потапова А.Ю, Симоньянц С.М., Волошин Ф.Є., Швець К.І., Завещана О.Л., Іванко О.О.).

1. Про внесення змін до місцевих Програм.

(Доповідають: Тріщанович М.В., Безродня В.В., Василенко А.В., Загоровська Л.В.)

1. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Станіславської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

1. Про сільський бюджет на 2020 рік.

(Доповідає: начальник відділу, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку планування та звітності Сміюха Н.В.)

Явка депутатів та доповідачів обов’язкова.

Станіславська сільська рада