ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Дата: 12.10.2018 08:25

Кабінетом Міністрів України схвалено розпорядження №649-р від 05.09.2018 "Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення", яким визначено, що з 5 жовтня 2018 року будуть проводитися комплексні заходи, спрямовані на боротьбу з тіньовими доходами та неофіційним працевлаштуванням українців.

Тому попереджаємо всіх суб’єктів господарювання про недопустимість допуску до роботи найманих працівників без офіційного оформлення трудових відносин та пропонуємо офіційно задекларувати заробітну плату найманих працівників та укласти з ними трудові договори.

В першу чергу під перевірки потраплять суб’єкти господарювання, співробітники яких отримують заробітну плату на рівні та менше мінімальної.

У разі виявлення неоформленого працівника, на роботодавця накладається штраф у розмірі в 30 мінімальних окладів (на сьогодні це 111 690 грн), а за недопуск інспектора праці до перевірки - 100 мінімальних заробітних плат (372 300 грн).