Бібліотека с. Станіслав

Станіславська   сільська  бібліотека  функціонує   з  1921  року.

В  той   час  багато   уваги  приділялось  боротьбі   з  неписьменністю.

На  сьогоднішній   день  вона   знаходиться   за  адресою -  с. Станіслав,  вулиця  Свободи  33.  Це  державна  бібліотека,  яка  підпорядковується   обласному   управлінню   культури  Херсонської   держадміністрації.

Форма   власності – державна.  Загальна  площа  приміщення – 200 м.

Бібліотека  призначена   для   масового   читача.   Кількість  користувачів  1400  чоловік .

Книжковий  фонд   книгозбірні    становить – 24200 екземплярів .

Він   призначений   для   широкого  кола   читачів.  Це  книги  технічного,  науково – природничого, сільськогосподарського,  медичного,  історичного,  політичного  характеру.   А   також  по   фізичній   культурі   та  спорту,  мистецтву  та  атеїзму.  Більшу   частину    фонду   становить  художня   література.  До   фонду   також   входять   енциклопедії,  словники,  довідники.   Доповнюють  бібліотечний   фонд – періодичні   видання.

Бібліотека   комплектується   за  рахунок     району,    джерело   фінансування – Станіславська   сільська   рада.

Контингент   користувачів   бібліотеки   самий   різноманітний – вчителі , лікарі, студенти, учні  школи,  дошкільнята   та    пенсіонери.

В  2016  році   виповнюється  95  років  з  дня  відкриття  бібліотеки.  Час  нелегкий,   комплектування   зовсім   незначне.   Користувач   хоче  бачити  і  відвідувати    гарну   споруду    з   відповідним    до  вимог  часу  фондом.

Завідувач бібліотеки - Манченко Лілія Олександрівна