Станіславська сільська рада

  1. Желуденко Володимир Володимирович - сільський голова

  2. Смутченко Сергій Леонідович - заступник з питань діяльності виконавчих органів сільського голови

  3. Завещана Ольга Леонідівна - секретар ради

  4. Лихошва Олена Віталіївна - керуючий справами виконкому

  5. Самойленко Іван Дмитрович - в.о. старости

 

Відділ бухгалтерського обліку, планування та звітності

  1. Корнієнко Оксана Пилипівна – Начальник відділу -головний бухгалтер

  2. Гончар Аліна Мусіївна - спеціаліст І кат. з питань бухгалтерського обліку

  3. Слободян Наталія Вікторівна - спеціаліст з питань бухгалтерського обліку

  4. Баранова Надія Євгеніївна - інспектор з питань бухгалтерського обліку

 

Фінансово-економічний сектор

  1. Писаренко Олена Анатоліївна - Завідувача сектору-спеціаліста І категорії з питань фінансової та економічної політики

  2. Волошин Федір Євгенович - інспектор по праці, оподаткуванню та благоустрою

 

Відділ соціального захисту населення та прав дитини

  1. Кравченко Галина Іванівна – начальник відділу

  2. Васютинська Віта Петрівна - інспектор з питань соціального захисту населення

  3. Сунденко Наталія Володимирівна - інспектор з питань соціального захисту населення

  4. Стасюк Тетяна Миколаївна – інспектор у справах дітей

  5. Дмитраш Тетяна Анатоліївна – соціальний робітник

  6. Сухоплещенко Віра Тихонівна - соціальний робітник

  7. Зінчак Галина Федорівна - соціальний робітник

  8. Горчаковська Вікторія Віталіївна - соціальний робітник

  9. Іокова Галина Михайлівна - соціальний робітник

 

Юридичний та реєстраційний відділ

  1. Савченко Катерина Михайлівна – Начальник відділу - державний реєстратор

  2. Кістінь Ірина Володимирівна – спеціаліст з питань юридичного супроводу та реєстрації актів цивільного стану громадян

  3. Мазуркевич Лілія Вікторівна - інспектор з питань реєстрації громадян та військового обліку

  4. Яковлєва Наталія Олександрівна -інспектор з питань реєстрації громадян та військового обліку

 

Відділ архітектури, містобудування, земельних відносин та ЖКГ

  1. Безродня Вікторія Володимирівна - начальник відділу головний архітектор

  2. Загоровська Людмила Вікторівна - спеціаліст І кат. з питань земельних відносин

  3. Тріщанович Максим Васильович - спеціаліст з питань ЖКГ та АПР

  4. Бевз Олена Володимирівна - спеціаліст з питань земельних відносин

  5. Сонько Микола Миколайович – інспектор з проектного менеджменту

 

Загальний сектор

  1. Савельєва Наталя Олексіївна – Діловод-архіваріус

  2. Філіпченко Віталій Олександрович - інспектор з програмного забезпечення

 

Обслуговуючий персонал

  1. Вершина Олена Леонідівна – прибиральник службових приміщень

  2. Гришко Володимир Володимирович – водій

  3. Марцафей Юрій Олександрович - інспектор з питань охорони громадського правопорядку

  4. Пінчук Сергій Андрійович – інспектор з питань охорони громадського правопорядку

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

 

Календар України

Логін: *

Пароль: *