Рішення сесій ради 2015 року

1 сесія 7 скликання від 04.11.2015 року

Рішення №1 "Про інформацію сільської виборчої комісії щодо визнання повноважень Станіславського сільського голови та депутатів сільської ради

Рішення №2 "Про обрання секретаря Станіславської сільської ради"

Рішення №3 "Про затвердження регламенту роботи Станіславської сільської ради"

Рішення №4 "Про затвердження положення про постійні комісії Станіславської сільської ради"

Рішення №5 "Про утворення постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та обліку, управління комунальною власністю, соціально-економічного та культурного розвитку  села

Рішення №6 "Про утворення постійної комісії з питань агропромислового розвитку, екології, благоустрою, раціонального використання земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища"

Рішення №7 "Про утворення постійної комісії мандатна, з питань депутатської діяльності та етики, дотримання законодавства та зв’язку з населенням"

Рішення №8 "Про утворення постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, побутового та торгівельного обслуговування, соціального захисту населення"

Рішення №9 "Про обрання виконавчого комітету сільської ради"