Рішення виконкому 2016 року

Виконавчий комітет № 10 від 15.12.2016року

Рішення № 76 "Про затвердження тарифів на послуги водопостачання"

Рішення № 77 "Про перелік обєктів та види суспільно корисних робіт, що можуть виконувати порушники на 2017рік"

Рішення № 78 "Про перелік робіт, що можуть виконувати засуджені на 2017рік"

Рішення № 79 "Пророзгляд протоколу адміністративного порушення гр. Лагунова Р.Ю. відносно ст.197 КУпАП"

Рішення № 80"Про надання матеріальної допомоги на лікування"

Рішення № 81 "Про надання матеріальної допомоги на лікування"

Виконавчий комітет № 9 від 07.12.2016року

Рішення № 69 "Про надання матеріальної допомоги на лікування"

Рішення № 70 "Про визначення місця для реалізації новорічних ялинок"

Рішення № 71 "Про надання допомоги на поховання"

Рішення № 72 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення гр. Омельченко А.С. відносно ст. 197КУпАП"

Рішення № 73 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення гр. Савіна Ю.П. відносно ст.198 КУпАП"

Рішення № 74 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення гр.Божаковського М.М. відносно ст. 198 КУпАП"

Рішення № 75 "Про розгляд заяви Деєвої Т.І. щодо списання з житлового фонду будинку по вул. Вінницька, 39 в с. Станіслав"

Виконавчий комітет № 8 від 01.11.2016року

Рішення № 61 "Про надання матеріальної допомоги на лікування"

Рішення № 62 "Про надання матеріальної допомоги"

Рішення № 63 Про розгляд протоколу про адміністративнепорушення гр. Запорожченко Р.А. відносно ст. 197 КУпАП"

Рішення № 64 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення гр. Аврамчук П.М. відносно ст. 197 КУпАП"

Рішення № 65 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення гр. Кулікова Ю.В. відносно ст. 197 КУпАП"

Рішення № 66 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення гр. Росляков Є.В. відносно ст. 197 КУпАП"

Рішення № 67 "Про затвердження Порядку списання з житлового фонду будинків, непридатних для проживання"

Рішення № 68 "Про розгляд заяви Хороняк К.В." (протокольно)

Виконавчий комітет № 7 від 06.10.2016року

Рішення № 42 "Про надання матеріальної допомоги на лікування"

Рішення № 43 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення Басараб С.М. відносно ст. 197 КУпАП"

Рішення № 44 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення Білоус Р.М. відносно ст. 197 КУпАП"

Рішення № 45 " Про розгляд протоколу про адміністративне порушення Білоус Я.Ю. відносно ст. 197 КУпАП"

Рішення № 46 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення Назарчук В.І. відносно ст. 197 КУпАП"

Рішення № 47 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення Ноздренко Л.А. відносно ст. 197 КУпАП"

Рішення № 48 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення Лихошви А.В. відносно ст. 197 КУпАП"

Рішення № 49 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення Омельченко М.В. відносно ст. 197 КУпАП"

Рішення № 50 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення Хомішина Т.М. відносно ст. 197 КУпАП"

Рішення № 51 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення Коритко В.А. відносно ст. 197 КУпАП"

Рішення № 52 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення Руденко К.Л. відносно ст. 197 КУпАП"

Рішення № 53 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення Котруци Т.І. відносно ст. 197 КУпАП"

Рішення № 54 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення Михайлуце Г.П. відносно ст. 197 КУпАП"

Рішення № 55 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення Маліновської Ю.Д. відносно ст. 198 КУпАП"

Рішення № 56 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення Кирилюк О.О. відносно ст.198 КУпАП"

Рішення № 57 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення Яценко В.В відносно ст. 198 КУпАП"

Рішення № 58 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення Данченка І.П. відносно ст. 198 КУпАП"

Рішення № 59 "Про надання дозволу на видалення сухостійних дерев та зрізання сухих гілок"

Рішення № 60 "Про проведення перевірки димовентиляційних каналів"

Виконавчий комітет № 6 від 02.09.2016року

Рішення № 37 "Про погодження графіку роботи бару "Бункер""

Рішення № 38 "Про надання матеріальної допомоги на лікування"

Рішення № 39 "Про надання допомоги у вигляді будівельних матеріалів для обслуговування та ремонту житлового будинку"

Рішення № 40 " Про розгляд звернення гр. Моісеєвої Т.А." (протокольно)

Рішення № 41 "Про розгляд колективної заяви щодо виділення приміщення під аптеку на території лікарні" (протокольно)

Виконавчий комітет № 5 від 30.06.2016 року

Рішення № 34 "Про розгляд протоколу про адміністративне порушення Ляшенко О.М."

Рішення № 35 " Про надання матеріальної допомоги на лікування"

Рішення № 36 "Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Станіславської сільської ради на 2016рік"

Виконавчий комітет № 4 від 30.05.2016року

Рішення № 20 " Про затвердження заходів щодо охорони врожаю зернових та грубих кормів від пожеж у 2016році"